Oylama Sonuçlarına Nerden Ulaşırım?Oylama Sonuçlarına Nerden Ulaşırım?

 

EBA öğrencilere fatih projesi ile beraber 2011- 2012 yılında, öğrencilerin ders açısından başarılarını artırmayı amaçlayan bir uzaktan eba eğitim bilişim ağıdır. EBA öğrencilerin olağanüstü durumlarda okulla gidememesi durumlarında, bu sosyal eğitim projesinden yararlanmaları da mümkün olmaktadır.

 

Eğitim Bilişim Ağına Nasıl Giriş Yapılır Ve Nasıl Kayıt Olunur?

 

EBA’ya giriş sağlamak ve sunulan kaliteli ders hizmetlerinden yararlanmak isteyen öğrenciler, www.eba.gov.tr adresine google üzerinden giriş yapılabilmektedir. Ancak EBA ya üye giriş yapabilmek için, eba ya kayıtlı eba giriş olmak gerekmektedir. Bunun için “eba kayıt ol” yazarak TC ve şifre belirlemek gerekir.

 

EBAnın Amacı Nedir?

 

Öğrencilerin, sınıf seviyelerine uygun olarak hazırlanmış, güvenilir bir incelemeden geçilerek, eğitici bir ders projesidir. Eba kendi sitemi içinde büyük bir eğitim dünyası barındırmıştır. Kısacası eba;

– Çok çeşitli zengin bir eğitim içerikleri sunmakta

– Bütün öğretmenleri, bir araya toplayarak eğitimi en üst düzeyde ve kalitede vermek

– Bilgi alışverişinde sosyal ağ yapısını artırmak

– Öğrencilerin, uzaktan eğitim görmelerini sağlamak

 

Öğretmenler İçin EBA’nın Amacı nedir?

 

Öğretmenler arasında eğitim konusunda el birliğiyle hareket etmelerini sağlamıştır. Öğrencilerin eğitimlerinde başarı göstermesi eba öğrenci giriş için tasarlanmıştır. Eba sistemi içinde öğretmenler, öğrencilere ödev verebilir ve verilen dersler hakkında tartışma alanları açılabilmektedir.

 

Öğrenciler için EBA’nın Amacı Nedir?

 

Öğrencilerin, verimli ve başarılarını artırmak amacıyla kurulmuş bir sosyal ağ sistemidir. Bu sitem ile öğrencilere, öğretmenler tarafından ödevler verilmekte ve bu ödevlere, sitede bulunan takvim kısmında ulaşmak mümkün olmuştur.

 

Eba Ücretli midir?

 

Eğitim bilişim ağı (eba) öğretmen ve öğrencilere eğitim konusunda kolaylık sağlamaktadır. Ve bu kolaylıklardan yararlanmak ise ücretsizdir. Eba ya öğrenciler ve öğretmenler dilediği zaman ücretsiz olarak giriş yapabilmekte yani kısacası yer ve zamana bağlı bir eğitim platformu değildir.

 

Eğitim Platformu Olan EBA’nın İçeriğinde Neler Vardır?

 

Ders kitapları, ders videoları, web uygulamalı, dokümanlar, dergi, görsel ve haber gibi birçok içerik bulunmaktadır. Bu içerikler öğrenci ve öğretmekte en iyi kalitede sunulmaktadır. Ve eba kullanıcıları bu eğitim platformunda oldukça memnun kalmışlardır.

 

Eba oylama sonuçlarına nasıl ulaşılır?

 

Eba oylama sonuçlarına, her üye kolaylıkla ve her zaman ulaşabilmektedir. Eba oylama sonuçlarına ulaşmak için, sitede bulunan oylama seçeneğinden ulaşmak mümkündür.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 16 Mayıs 2020

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın